Pizza Eataliano – ul. Górczewska

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 30 Grudzień, 2011

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mirów, Wola

Pizza Eataliano

Ulica Gróczewska 124 to miejsce gdzie znajduje się kolejny lokal Pizzerii Eataliano. Najbliższy przystanek to GÓRALSKA 02. Można dotrzeć do lokalu autobusami takimi jak 154, 171, 190, 410, 501, 507, 523, N43. Z menu oprócz pizzy możemy zamówić sobie dania z grilla, desery, wina. Dodatkowo w każdą niedziele od godziny 13.00 do 15.00 specjalnie dla dzieci organizowane są zabawy z klaunem.

Adres: ul. Górczewska 124

Strona WWW: www.pizzaeataliano.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 11:00 do 22:00
Niedziela: 11:00 do 21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa