Pizza Eataliano – ul. Świętokrzyska

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 30 Grudzień, 2011

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Powiśle, Śródmieście

Pizza Eataliano

Polecam do odwiedzenia pizzerie Pizza Eataliano na ulicy Świętokrzyskiej 18. Lokal ten znajduje się w warszawskiej dzielnicy Mirów. Nawet jeśli jesteśmy z innej części miasta w bardzo prosty sposób dostaniemy się do wyznaczonego celu, za pomocą metra. Jest to przystanek Świętokrzyska. Inną możliwością dojazdu to linie tramwajowe. Do wyboru mamy niespełna 30 pizzy. Oprócz pizzy dostępne są również dania w klasycznym stylu włoskim.

Adres: ul. Świętokrzyska 18

Strona WWW: www.pizzaeataliano.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa