Pizza Eataliano – ul. Wołoska

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 30 Grudzień, 2011

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Wierzbno

Pizza Eataliano

Pizza Eataliano to pizzeria która ma już 7 lokali w Warszawie. Jeden z lokali można znaleźć w Galerii Mokotów przy ulicy Wołoskiej 12. W ofercie znajduje się prawie 30 pozycji pizzy. Uważam że lokal ten nadaje się na oczekiwaną przerwę w zakupach gdzie można pysznie i niedrogo najeść się do syta. W ofercie można znaleźć również menu dla dzieci. W lokalu można spróbować prawdziwie włoskiego makaronu.

Adres: ul. Wołoska 12

Strona WWW: www.pizzaeataliano.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 10:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa