Pizza Fama

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 7 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Koło, Wola

Pizza Fama

Na ulicy Obozowej 82a można znaleźć lokal Pizzerii Fama. Menu przygotowane jest dla smakoszy kuchni śródziemnomorskich, do wyboru z karty menu mamy pizze, sałatki, makarony czy dania główne. Do pizzerii w łatwy sposób można dotrzeć liniami tramwajowymi takimi jak: 13, 20, 23, 24 jest to przystanek Deotymy. W lokalu ceny powinny zadowolić każdego, ponieważ danie główne można zjeść, za około 20 złotych.

Adres: ul. Obozowa 82A

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
pn. -pt. 11.00 -22.00
sob 11.00-23.00
nd. 12.00- 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa