Pizza Hut – Al. Jana Pawła II

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 12 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Muranów, Śródmieście

Pizza Hut

Pizza Hut to znana w całej Polsce sieć pizzerii, której nie mogło zabraknąć w stolicy Polski. Zatem pizzerię można znaleźć w Warszawie na Alei Jana Pawła II 82, jest to warszawski Muranów. Pizzeria znajduje się w pobliżu Centrum Handlowego Arkadia. Wybierając się na pizze do tego lokalu warto zamówić pizze Korona. Jest to pizza, która brzegi ciasta ma wypełnione serem mozzarellą lub kremowym serkiem. Pizza dostępna jest również na zamówienie.

Adres: Al. Jana Pawła II 82

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 10:00 do 22:00
Niedziela: 10:00 do 21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Nie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa