Pizza Hut – Al. Jerozolimskie

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 12 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Ochota, Szczęśliwice

Pizza Hut

Aleje Jerozolimskie 184 to kolejna lokalizacja gdzie można znaleźć jeden z lokali znanej sieci pizzerii Pizza Hut. Pizzeria mieści się w pobliżu hurtowni spożywczej Makro. Lokal oferuje oprócz pizzy: sałatki, przekąski, lunch menu, makarony (na zimo, na gorąco), desery. W lokalu oprócz łakomej wyżerki można napić się wina lub piwa. Czekamy na wasze opinie na temat tego lokalu. Jeśli mamy ochotę posiedzieć ze znajomymi w domu to nie ma problemu, pizze można również zamówić przez telefon.

Adres: Al. Jerozolimskie 184

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 10:00 do 23:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa