Pizza Hut – Al. Solidarności

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 13 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Nowa Praga, Praga Północ

Pizza Hut

Światowej sieci restauracji jaką jest Pizza Hut nie mogło zabraknąć w Warszawie. Jednym z lokali mieszczącym się w tym mieście to lokal przy alei Solidarności 104. Oprócz wyśmienitej pizzy w menu można znaleźć takie dania jak na przykład: makarony (na ciepło, na zimno), przystawki, przekąski, desery. Nie sposób wymienić wszystkich pozycji menu, dlatego zachęcamy do odwiedzenia restauracji samemu, do podzielenia się opiniami o lokalu oraz potrawach dostępnych w Pizza Hut.

Adres: Al. Solidarności 104

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 22:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 23:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa