Pizza Hut – Pl. Zamkowy

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 13 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Stare Miasto, Śródmieście

Pizza Hut

Nieopodal Zamka Królewskiego w Warszawie można znaleźć kolejny lokal znanej sieci pizzerii jaką jest Pizza Hut. Po zwiedzaniu Zamka Królewskiego z pewnością przyda się dawka energii w postaci posiłku. Idealnym miejscem na posiłek jest właśnie Pizza Hut. Z obszernego menu można wybierać nie tylko różnego rodzaju pizze ale również wiele innych dań. W restauracji nie mogło zabraknąć także napojów alkoholowych, można zamówić sobie piwo lub wino.

Adres: Pl. Zamkowy 10

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 do 22:00
Piątek – Niedziela: 10:00 do 23:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Nie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa