Pizza Hut – ul. KEN

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 13 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Ursynów, Ursynów Centrum

Pizza Hut

Kolejny lokal Pizzy Hut mieście się na warszawskim Imielinie dokładnie na ulicy KEN 85. W łatwy sposób można dotrzeć do lokalu za pomocą metra jest to przystanek Stokłosy‎. Jeśli brakuje Ci pomysłu gdzie spędzić wolny czas z przyjaciółmi to naszym zdaniem Pizza Hut jest strzałem w dziesiątkę. Mamy nadzieje, że lokal oraz zjedzone potrawy przypadną Wam do gustu. Zachęcamy do podzielenia się swoimi odczuciami o tym lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. KEN 85

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa