Pizza Hut – ul. Łabiszyńska

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 13 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Bródno, Targówek

Pizza Hut

Tym razem Pizza Hut ma swój lokal przy Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie. Jest to ulica Łabiszyńska 25. Naszym zdaniem jest to odpowiednie miejsce aby udać się na obiad pomiędzy ćwiczeniami lub w trakcie niektórych nudnych wykładów:). Oczywiście jest to również odpowiednie miejsce aby napić się piwa i zjeść pizzę z przyjaciółmi. W ofercie restauracji oprócz pizzy znajdziemy wiele pyszności takich jak: przystawki, sałatki, makarony, desery.

Adres: ul. Łabiszyńska 25

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 10:00 do 23:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa