Pizza Hut – ul. Powstańców Śląskich

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 12 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Bemowo, Lotnisko

Pizza Hut

Pizza Hut to nie tylko pizzeria, ale również restauracja. Z obszernego menu mamy do wyboru: przystawki, sałatki, makarony, pizze, desery. Dla bardziej wymagających pizzeria oferuje również kompozycje własne pizzy, ze wszystkich dostępnych składników w restauracji. Jeden z lokali Pizzy Hut mieści się na Warszawskim Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich. Dla posiadaczy karty Euro <26 Pizza Hut oferuje 10% zniżki. Smak pizzy oraz ocenę lokalu pozostawiamy waszym odczuciom.

Adres: ul. Powstańców Śląskich 126

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 10:00 do 22:00
Niedziela: 10:00 do 21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa