Pizza Hut – ul. Puławska

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 13 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Mokotów, Stary Mokotów

Pizza Hut

Uznana Marka Pizza Hut, to sieć pizzerii, której nie mogło zabraknąć w Warszawie, stolicy Polski. Pizza Hut to już nie tylko pizzeria, ale także restauracja. Z obfitego menu można wybierać: sałatki, przekąski, przystawki, lunch menu, makarony, desery. Mamy nadzieje, że osoba w każdym wieku znajdzie coś dla siebie, dlatego właśnie zachęcamy do odwiedzin tej restauracji wraz ze swoimi bliskimi. Dla tych którzy chcą spędzić więcej czasu w domu istnieje możliwość zamówienia pizzy przez telefon.

Adres: ul. Puławska 14

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 10:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 10:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Nie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa