Pizza Hut – ul. Targowa

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 13 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Nowa Praga, Praga Północ

Pizza Hut

Wileńska to kolejne Centrum handlowe gdzie znajdziemy lokal znanej marki pizzerii jaką jest Pizza Hut. Dokładny adres to ulica Targowa 72. Jest to dzielnica Praga Północ w Warszawie. Linie tramwajowe, które pomogą nam dotrzeć do lokalu to: 3, 6, 13, 21, 23, 25, 26, 32, 43. Zachęcamy do odwiedzenia lokalu, ponieważ każdy lokal Pizzy Hut to wyjątkowe miejsce, znajdziecie tam miła atmosferę, pyszne jedzenie jak również miłą obsługę. Mamy nadzieję, że spowoduje to, iż chętnie będziecie wracać to Pizzy Hut.

Adres: ul. Targowa 72

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 9:00 do 21:00
Niedziela: 10:00 do 20:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Nie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa