Pizza Hut – ul. Widok

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 13 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Powiśle, Śródmieście

Pizza Hut

Ulica Widok 26 to miejsce gdzie znajduje się kolejny lokal Pizzy Hut. Jest to centrum Warszawy. Do lokalu możemy dotrzeć w prosty i szybki sposób za pomocą metra, jest to przystanek Centrum. Z obszernego menu można wybierać nie tylko pizze ale również inne dania takie jak: sałatki, przystawki, makarony, desery. Lokal oferuje również zamówienie pizzy przez telefon, przy minimalnej wartości zamówienia 20 złotych.

Adres: ul. Widok 26

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 9:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 9:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Nie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa