Pizza Hut – ul. Wołoska

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 12 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Mokotów, Wierzbno

Pizza Hut

Kolejny raz Pizzy Hut nie mogło zabraknąć w w Warszawskim Centrum Handlowym. Tym razem Pizze Hut można znaleźć w Toys4Boys, galeria Mokotów. Najlepiej przyjść tutaj po udanych zakupach, aby zregenerować siły, oraz najeść się do syta. Mamy nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie w obszernego menu. Do pizzerii można również wpaść przed seansem w kinie. Każdy powód jest dobry by odwiedzić Pizze Hut.

Adres: ul. Wołoska 12

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 10:00 do 22:00
Niedziela: 10:00 do 21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa