Pizza Napoli

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Kamionek, Praga Południe

Pizza Napoli

Ulica Igańska 30 to miejsce gdzie znajduje się Pizzeria Napoli. Głównym daniem w lokalu jest pizza, która zajmuje największą część karty menu, oferowana jest ona w trzech wielkościach oraz w ponad trzydziestu rodzajach. Jednak lokal oferuje także przekąski, sałatki, czy desery. Każda pizza może być o połowę tańsza, jednak o szczegóły promocji należy orientować się w lokalu. Restauracja oferuje również dowóz obiadów, lunchów do firm. Dowóz jest bezpłatny.

Adres: ul. Igańska 30

Strona WWW: www.pizza-napoli.pl

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 25
duża 31
XXL 41

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa