Pizza Noc

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 8 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Ursynów, Ursynów Centrum

Pizza Noc

Pizza Noc to jeden z niewielu lokali mieszczący się w Warszawie, który oferuje dowóz pizzy 24 h (w nocy). Lokal dowozi pizze w rejonach: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Włochy, Śródmieście, Ursus, Ochota, Wola, Centrum oraz Piaseczno i Raszyn. Pizzeria oprócz dowozu pizzy oferuje również zaopatrzenie twojej imprezy przez dostawcę. Z menu do wyboru mamy trzy wielkości pizzy oraz ponad 20 jej rodzai. Z promocji z których warto skorzystać to na przykład zniżka dla studentów 10%, czy też druga pizza za pół ceny po godzinie 23.00.

Adres: ul. Mielczarskiego 1

Strona WWW: www.pizzanoc.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-nd: 19:00-05:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzanoc@o2.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
33 cm
40 cm
45 cm

Dowóz: Tak, płatny


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa