Pizza Paskuda

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 7 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Bemowo, Górce Nowe

Pizza Paskuda

Pizza Paskuda mieści się na ulicy Monte Cassino 13/6. Jest do dzielnica Górce w Warszawie. Lokal oprócz pizzy oferuje także sushi, potrawy te można zamawiać od godziny 21.00 do godz. 4.00. Pizza dowożona jest na terenie całej Warszawy. Jest to świetne wyjście, gdy podczas imprezy da się we znaki głód, jak to zazwyczaj bywa podczas udanych imprez. :) Opinie na temat lokalu zachęcamy zamieszać na www.alepizza.pl. Zapraszamy.

Adres: ul. Monte Cassino 13/6

Strona WWW: www.paskuda.waw.pl

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: info@paskuda.waw.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 32 cm
duża 42 cm
mega 50

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa