Pizza & Pasta

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 8 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Gocławek, Praga Południe

Pizza & Pasta

Pizza & Pasta to lokal mieszczący się na ulicy Szaserów 104. Jest to warszawski Gocławek. Menu przygotowane jest z upodobaniem do kuchni włoskiej. Restauracja bo tak śmiało można powiedzieć o tym lokalu oferuje przede wszystkim pizze oraz makarony, ale również inne dania takie jak sałatki, przystawki, dania główne. Dla klientów ceniących swoje domowe zacisze lokal oferuje dowóz swoich potraw. Za zamówione dania można płacić gotówką, lub kartą.

Adres: ul. Szaserów 104

Strona WWW: www.pizzaipasta.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 11.00-22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa