Pizza Prima – ul. Mroczna

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 13 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Koło, Wola

Pizza Prima

Pizza Prima to to jeden z dwóch lokali znajdujący się na terenie Warszawy. Lokal oferuje “nocną sprzedaż pizzy” w godzinach od 22.00 do 3.00 rano. Jest to rzadko spotykana oferta w pizzeriach czy restauracjach. Oczywiście “menu nocne” jest trochę uboższe niż w normalnych godzinach pracy lokalu, ale mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dowóz pizzy nocą jest płatne, natomiast dowóz w “normalnych” godzinach pracy jest bezpłatne w określonej strefie.

Adres: ul. Mroczna 7

Strona WWW: www.primapizza.com.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia
duża
mega

Dowóz: Tak, bezpłatnie w wyznaczonym obszarze


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa