Pizza Vera

5
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 8 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Wawer, Zerzeń

Pizza Vera

Pizza Vera to lokal znajdujący się w Warszawie na ulicy Lucerny 77. Pizzeria w swojej ofercie posiada pizze w prawie 50 rodzajach. Z karty menu można wybierać również zupy, sałatki, makarony, przekąski. W ofercie lokalu możemy znaleźć promocje jedna z nich to każda pizza taniej o 25%. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 – do 15.00 każda pizza taniej o 25 procent. Lokal oferuje również dostawę zamówionych potraw na telefon.

Adres: ul. Lucerny 77

Strona WWW: www.pizzavera.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela:
11.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: Tak

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa