Pizza w Nocy

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 7 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Ochota, Szczęśliwice

Pizza w Nocy

Pizza w Nocy jak sama nazwa wskazuje to pizzeria która oferuje swoje usługi w porze nocnej. Jest to jedna z niewielu, jak nie jedyna pizzeria w Warszawie, która dowozi swoje potrawy do 5.00 rano. Jeżeli pizze zamówimy do godz. 23.00 to drugą otrzymamy o 50 % taniej. Jest to jedna z licznych promocji oferowana przez lokal. Z menu mamy do wyboru trzy wielkości pizzy oraz ponad 20 jej rodzaii. Oprócz pizzy możemy wybierać z menu także: lasagne, sałatki, pierogi. Dowóz zamówionych potraw obejmuje całą Warszawę.

Adres: ul. Aleje Jerozolimskie 87

Strona WWW: www.pizzawnocy.com/

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 20.00-05.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
32 cm
40 cm
45 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa