Pizza z Radości

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 8 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Miedzeszyn, Wawer

Pizza z Radości

Pizza z Radości to lokal znajdujący się na ulicy Panny Wodnej 46/48. Jak nazwa wskazuje w lokalu tym pizza robiona jest z pasją, więc mamy nadzieje że każdy będzie zadowolony ze smaku. Do wyboru mamy cztery wielkości pizzy oraz tak naprawdę nieskończenie wiele jej rodzai, gdyż każdy może dobrać składniki według swojego upodobania. Możliwe jest również zamówić pizze składająca się z dwóch różnych połówek. W lokalu sos oraz napój gratis.

Adres: ul. Panny Wodnej 46/48

Strona WWW: www.pizzazradosci.pl/

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-sob: 11:00-23:00
nd. 12.00-23

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzamen@pizzazradosci.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
średnia
duża
mega

Dowóz: Tak, w określonej strefie bezpłatny


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa