Pizzeria Prima – ul. Puławska

16
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 9 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Stary Mokotów

Pizzeria Prima

Na ulicy Puławskiej w Warszawie można znaleźć kolejną Pizzerię Primę mieszczącą się w tym mieście. Lokal oferuje pizze w ponad 30 smakach oraz w dwóch wielkościach. Cena pizzy rozpoczyna się od nieco ponad 13 złotych. Pizze można skomponować samemu wybierając dodatki oferowane przez lokal. Do każdej pizzy jeden sos gratis. Poza pizzą lokal oferuje również lasagne, spaghetti oraz surówki. Pizzeria oferuje także dowóz do domu zamówione potrawy telefonicznie.

Adres: ul. Puławska 82

Strona WWW: www.pizzeriaprima.waw.pl

Godziny otwarcia:
Pn-Nd: 10:00 – 22:30

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa