Pizzeria Bajka

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 2 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Praga Południe, Saska Kępa

Pizzeria Bajka

Ulica Majdańska 7 to miejsce gdzie można znaleźć kolejną pizzerię mieszczącą się w Warszawie tym razem jest to Pizzeria Bajka. W swojej ofercie lokal oferuje usługi cateringowe, lunche dla firm. W każdy dzień od poniedziałku do niedzieli restauracja oferuje inne promocje. Menu restauracji jest bardzo bogate zaczynając od sałatek, kończąc na daniach głównych. W swojej ofercie lokal posiada również pizze w ponad 30 rodzajach oraz trzech rozmiarach.

Adres: ul. Majdańska 7

Strona WWW: www.pizzeriabajka.prv.pl/

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzeriabajka@home.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa