Pizzeria Biesiadnik – ul. Człuchowska

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Bemowo, Górce Nowe

Biesiadnik. Catering, pizzeria

Na ulicy Człuchowskiej 23 możemy znaleźć jeden z dwóch lokali Biesiadnik mieszczących się w Warszawawie. Restauracja mieści się w pobliżu Hali Wola. Lokal organizuje imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, spotkania rodzinne oraz biznesowe. Lokal współpracuje z firmami cateringowymi, a wiec teoretycznie menu jest nieograniczone. W menu znajduje się również pełna oferta pizzerii LA- PRIMERA. W lokalu panuje biesiadowa atmosfera. Zapraszamy.

Adres: ul. Człuchowska 23

Strona WWW: www.biesiadnik.com

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: kontakt@biesiadnik.com

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa