Pizzeria Biesiadnik – ul. Przy Agorze

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Bielany, Stare Bielany

Biesiadnik. Catering, pizzeria

Ulica Przy Agorze 22 to miejsce gdzie znajduje się jeden z lokali Pizzerii Biesiadowo. Lokal wynajmuje firmy cateringowe co sprawia, że pozycji w menu jest nieograniczona ilość. Nawet najbardziej wymagający klienci powinny być zadowoleni z usług. Lokal w swojej ofercie posiada również pizze z oferty LA- PRIMERA. Zapraszamy do podzielenia się opiniami na temat smaku potraw oraz atmosfery panującej w lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. Przy Agorze 22

Strona WWW: www.biesiadnik.com

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: kontakt@biesiadnik.com

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa