Pizzeria Biesiadowo – ul. Ostródzka

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 29 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Białołęka, Brzeziny

Pizzeria Biesiadowo

Pizzeria Biesiadowo na ulicy Ostródzkiej 73a to jeden z czterech lokali tej marki mieszczącej się w Warszawie. Restauracja powstała stosunkowo niedawno bo końcem 2011 roku. Specjalnością restauracji jest pizza, której wielkość sięga aż 57 centymetrów. Oprócz pizzy lokal dla swoich klientów posiada w ofercie także obiady, pierogi, sałatki, dania rybne. Promocje, które dostępne są w lokalu to przede wszystkim druga pizza od poniedziałku do czwartku taniej o 50 %. Dowóz pizzy w ograniczonej strefie przy minimalnym zamówieniu 20 złotych .

Adres: ul. Ostródzka 73a

Strona WWW: www.biesiadowo.pl/restauracje/mazowieckie/warszawa-bialoleka-ostrodzka/pizzeria

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini 26 cm
mała 32 cdm
średnia 42 cm
duża 57

Dowóz: Tak, przy minimalnej wartości zamówienia 20 złotych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa