Pizzeria Bolek Nowy

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 2 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Śródmieście, Śródmieście Południowe

Pizzeria Bolek Nowy

Pizzeria Bolek Nowy to kolejne miejsce w Warszawie gdzie można zjeść pyszną pizze. Restauracja znajduje się w pobliżu Muzeum Andrzeja Struga. Dokładny adres to ulica Wałbrzyska 11 w Warszawie. Lokal organizuje imprezy takie jak: karaoke, koncerty, disco. Oczywiście jak przystało na pizzerię w lokalu można również “pożądnie zjeść”. Oprócz pizzy mamy do wyboru przystawki, zupy, dania główne, surówki, desery. Lokal w swojej ofercie posiada również różnego rodzaju alkohole zaczynając od piwa, kończąc na Whisky.

Adres: al. Niepodległości 211

Strona WWW: www.boleknowy.com

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
Pn.-Nd. od godz. 13.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: bolek@boleknowy.com

Dostępne rozmiary pizzy:
standard
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa