Pizzeria Copacabana

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 29 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Stary Mokotów

Pizzeria Copacabana

Pizzeria Copacabana na ulicy Dąbrowskiego 10 w Warszawie zaprasza na specjały kuchni włoskiej. Restauracja swoim klientom oferuje pizze, sałatki, makarony, dania obiadowe, desery oraz duży wybór win. Pizza dostępna jest w dwóch rozmiarach oraz w prawie 30 smakach. W lokalu panuje bardzo kameralna atmosfera. Restauracja oferuje także organizację imprez okolicznościowych. Liczba dostępnych miejsc siedzących w lokalu to 30. Zapraszamy.

Adres: ul. Dąbrowskiego 10

Strona WWW: www.pizzeria-copacabana.pl/

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: copacabana.piastow@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia 32
duża 44

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa