Pizzeria Dagusto

4
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 9 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Praga Południe, Saska Kępa

Pizzeria Dagusto

Lokal Pizzerii Dagusto mieszczący się na ulicy Przesyłowej w Warszawie oferuje między innymi pizze, która dostępna jest w dwóch rozmiarach oraz w ponad 20 smakach. W menu pizzeri można również znaleźć makarony, sałatki, zupy, przystawki czy desery. Pizzeria ta to idealne miejsce na spotkania rodzinne oraz w gronie przyjaciół. Dodatkowo pizzeria oferuje lunche na każdy dzień tygodnia inny zestaw. Zapraszamy.

Adres: ul. Przemysłowa 31/33

Strona WWW: www.dagusto.com.pl

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa