Pizzeria Dodo

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 3 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Praga Północ, Stara Praga

Pizzeria Dodo

Na ulicy Górczewskiej w Warszawie można znaleźć lokal Pizzerii Dodo jest to Praga Północ. Pizze można zjeść na miejscu, na wynos oraz w dostawie w zależności od preferencji. Z menu oprócz pizzy możemy wybierać również inne dania takie jak: sałatka z kurczakiem, sałatka grecka czy też spaghetti bolognese. Dostawa w określonej strefie jest całkowicie bezpłatna przy minimalnej wartości zamówienia 16 złotych. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat tego lokalu.

Adres: ul. Górczewska 16

Strona WWW: www.pizzeria.dodo.prv.pl/

Godziny otwarcia:
pon. – niedz. 11:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia
duża

Dowóz: Tak, minimalna wartość zamówienia to 16 złotych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa