Pizzeria Dolce far Niente Grande – ul. Wąwozowa

23
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 3 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Kabaty, Ursynów

Pizzeria Dolce far Niente Grande

Ulica Wąwozowa 6 w Warszawie to kolejne miejsce gdzie można znaleźć restaurację tym razem Pizzeria Dolce far Niente Grande. W lokalu panuje miła atmosfera oraz kameralny wystrój. Menu skomponowane jest w typowo włoski sposób do wyboru mamy: pizze, makarony, sałatki, lasagne oraz przekąski. Nie sposób nie rozwinąć tematu pizzy ponieważ zajmuje ona największą część menu mamy do wyboru, aż 50 jej rodzai w dwóch rozmiarach.

Adres: ul. Wąwozowa 6

Strona WWW: www.dolcefarniente.pl/

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 12:00-22:00
sob.- nd.: 12:00-22:30

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia 32 cm
duża 42 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa