Pizzeria Don Vito

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 9 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Czerniaków, Mokotów

Pizzeria Don Vito

Lokal na ulicy Czerniakowskiej 27 może pochwalić się historią sięgającą lat 90. To właśnie w 1992 roku lokal rozpoczął swoją działalność dokładnie w tym samym miejscu. Lokal zapewnia iż używa tylko i wyłącznie świerzych składników, nie używa konserwantów czy też mrożonek. Naszym zdaniem wypada sprawdzić zapewnienia pizzerii oraz wybrać się na degustacje. Oczywiście zachęcamy do podzielenia się opinią na temat smaki pizzy.

Adres: ul. Czerniakowska 127

Strona WWW: www.donvito.waw.pl

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa