Pizzeria Gang Leona

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 3 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Służew

Pizzeria Gang Leona

Pizza Gang Leona mieszcząca się na ulicy Wałbrzysiej 11 to świetne miejsce na różnego rodzaju spotkania. Zaczynając od spotkań z przyjaciółmi kończąc na spotkaniach biznesowych. W lokalu można skorzystać z wi-fi. Z menu można wybierać: przystawki, desery, sałatki makarony, oczywiście dostępna jest również pizza. Jedną z promocji z której można skorzystać to dwie duże pizze z dwoma składnikami za 29,99 zł. Pizza dostępna jest również na zamówienie.

Adres: ul.Wałbrzyska 11

Strona WWW: www.gangleona.pl

Godziny otwarcia:
pon. – niedz. 11:00-24:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa