Pizzeria Il Violetto

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Odolany, Wola

Pizzeria Il Violetto

Pizzeria II Violetto to kolejny lokal w klasycznym włoskim stylu, znajdujący się w Warszawie. Dokładna lokalizacja to ulica Ryżowa 48. W lokalu panuje miła atmosfera. Ściany ozdobione są w zdjęcia włoskich miast i miasteczek. Średnia cena pizzy w lokalu wynosi około 20 zł. Z menu oprócz pizzy do wyboru mamy również makarony, czy pierogi. Składniki na pizzy są zamienne, co powinno zadowolić bardziej wymagających klientów. Potrawy można zamówić również telefonicznie.

Adres: ul. Solipska 37b

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa