Pizzeria Incanto

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Grochów, Praga Południe

Pizzeria Incanto

Pizzeria Incanto to włoska pizzeria, którą można znaleźć na ulicy Kobielskiej 6 w Warszawie. Lokal organizuje imprezy okolicznościowe zaczynając od romantycznej kolacji, kończąc na przyjęciu firmowym na 70 osób. Do wyboru jest ciekawe i mamy nadzieje smaczne menu. Jednak jakość potraw pozostawiamy Waszej ocenie. Z menu do wyboru mamy: zupy, sałatki, desery, pizze, dania główne. Lokal oferuje również specjalne dania dla dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia lokalu oraz podzielenia sie swoją opinią.

Adres: ul. Kobielska 6

Strona WWW: www.pizzaincanto.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn: 14:00-22:00
wt-czw: 12:00-22:00
pt: 12:00-23:00
sb-nd: 12:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: kobielska6@pizzaincanto.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa