Pizzeria Ispika

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Stara Miłosna, Wesoła

Pizzeria Ispika

Pizzeria Ispika mieści się na ulicy Ruskowej Bród 59. To lokal, który w swojej ofercie posiada dwie wielkości pizzy oraz ok. 30 jej rodziai. Z menu do wyboru mamy również dania główne, zupy, dania dla dzieci. Lokal oferuje również zamiane składników na pizzy czy też skomponowanie własnej niepowtarzalnej pizzy. W lokalu na zamówioną pizze czekamy około 15 minut. natomiast pizza dowożona do klienta jest w czasie nie dłuższym niż 35 minut. W promieniu 5 kilometrów od lokalu potrawy zamówione w pizzeri dowożone są gratis.

Adres: ul. Ruskowy Bród 59

Strona WWW: www.pizzaispika.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek 13-22
piątek – sobota 12-24
niedziela 14-22

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 32 cm
duża 45 cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie przy minialnej wartości zamówienia 20 złotych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa