Pizzeria La Stella – Al. Wilanowska

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 31 Styczeń, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Stegny

Pizzeria La Stella

Pizzeria La- Stella to typowo włoski lokal, mieszczący się na al. Wilanowskiej 43b w Warszawie. Lokal serwuje kilkanaście rodzaii pizzy w tym pizze o średnicy aż 61 centymetrów. Z menu mamy do wyboru również przekąski, sałatki, makarony, dania główne. Wystrój lokalu nawiązuje do śródziemnomorskich tradycji. Restauracja oferuje także organizację imprez takich jak: bankiety, przyjęcia, oferuje również catering. Mamy nadzieje, że pizza oraz inne potrawy tego lokalu zaspokoją najbardziej wymagających klientów.

Adres: Al. Wilanowska 43B

Strona WWW: www.multiconcept.pl/lastella-warszawa.php

Godziny otwarcia:
pn.-nd.
11:00 – 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia
duża
rodzinna

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa