Pizzeria La-Torre – Al. Ken

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 30 Styczeń, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Stary Służew, Ursynów

Pizzeria La-Torre

Aleja KEN 97 to lokalizacja gdzie znajduje się lokal Pizzerii La-Torre który powstał w Warszawie jako pierwszy w 2006 roku. Restauracja mieści się w pobliżu Multikina. Jest to świetne miejsce na spożycie posiłku przed lub po seansie kinowym. Do restauracji w łatwy sposób możemy dotrzeć za pomocą metra jest to stacja Imielin. Jedną z promocji jaką oferuje lokal to “Powiększony rozmiar”, czyli pizza gigant w cenie średniej, a średnia w cenie małej. Pizzeria oferuje dostawę zamówionych potraw do domu.

Adres: Al. Ken 97 (metro Stokłosy)

Strona WWW: www.la-torre.pl/Menu-Ursynow

Godziny otwarcia:
Pn. – Czw. 11:00-22:00,
Pt. – Sb. 11:00-24:00,
Niedz. 12:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: ken@la-torre.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
Gigant-40 cm
Średnia-30cm
Mała- 23 cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa