Pizzeria La-Torre – ul. Kacza

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 30 Styczeń, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Mirów, Wola

Pizzeria La-Torre

Pizzeria La-Torre to lokal mieszczący się na ulicy Kaczej 8. Lokal oprócz wyboru aż 60 rodzai pizzy, sałatek jak również innych dań we włoskim stylu oferuje także świetne miejsce spotkań dla fanów sportu, dzięki zainstalowanym telewizorom plazmowym w lokalu. Miejsce to jest więc uniwersalne gdzie można spotkać się w gronie przyjaciół na przysłowiowe piwko, ale również można do lokalu udać się z rodziną na obiad, czy kolacje. Miała atmosfera, elegancki wystój oraz profesjonalna obsługa sprawią że w lokalu można poczuć się wyjątkowo.

Adres: ul. Kacza 8 lok. C

Strona WWW: www.la-torre.pl/Menu-Wola

Godziny otwarcia:
Pn. – Czw. 11:00-22:00,
Pt. – Sb. 11:00-24:00,
Niedz. 12:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: kacza@la-torre.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
Gigant-40 cm
Średnia-30cm
Mała- 23 cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa