Pizzeria na Potockiej

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 3 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Nowa Praga, Praga Północ

Pizzeria na Potockiej

Na ulicy Potockiej 21 można znaleźć lokal Pizzerii na Potockiej. Jest to Nowa Praga w Warszawie. Z menu do wyboru mamy: pizze, sałatki, pasty, lasagne. Pizze lokal oferuje w dwóch rozmiarach oraz w ponad 35 rodzajach. Do lokalu w łatwy sposób można dostać sie komunikacją miejską, dokładnie tramwajem jest to linia 36, przystanek Marymont – Potok‎. Lokal oferuje pizze typowo z Marsylii. Zapraszamy do odwiedzenia lokalu oraz skosztowania przede wszystkim pizzy.

Adres: ul. Potocka 21

Strona WWW: www.pizzeriapotocka21.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 12.00-21.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 23 cm
duża 34 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa