Pizzeria Nowe Presto

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 1 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Kabaty, Ursynów

Pizzeria Nowe Presto

Ulica Dembego 10 to miejsce w Warszawie, gdzie można znaleźć Pizzerie Nowe Presto. Pizzeria Nowe Presto to lokal gdzie można zamówić pyszną pizze jak również makarony, sałatki. Pizze mamy do wybory w trzech rozmiarach oraz w czterdziestu rodzajach. Lokal oferuje również liczne promocje, które dostępne są zarówno w lokalu jak i w dostawie. Dla bardziej wymagających; pizze można skomponować z dwóch różnych połówek. Zachęcamy do komentowania lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. Dembego 10

Strona WWW: www.nowepresto.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela: 11:00 – 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
Średnia – 32cm
Duża – 41cm
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa