Pizzeria Pe-Pe

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 29 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Stara Miłosna, Wesoła

Pizzeria Pe-Pe

Pizzeria Pepe mieści się na ulicy Jana Pawła II 17 w Warszawie. Lokal w swojej ofercie posiada chyba wszystkie rodzaje pizzy, można wybierać z pośród pizzy mięsnych, wegetariańskich, owocowych, serowych, z owocami morza, jak by tego było mało każdy może skomponować pizzę według własnego uznania. Zapraszamy na prawdziwą ucztę pizzy. Lokal oprócz wspomnianej pizzy do wyboru z menu oferuje makarony oraz sałatki. Lokal oferuje różnego rodzaju promocje, jednak o szczegóły można pytać w lokalu lub zapoznać się z informacjami na stronie www.pe-pe.pl. Zapraszamy.

Adres: ul. Jana Pawła II 17

Strona WWW: www.pe-pe.pl

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa