Pizzeria Quatro

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 9 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Nowy Rembertów, Rembertów, Wawer

Pizzeria Quatro

Lokal na ulicy Rolniczej 32 mieszczący się w Warszawie to Pizzeria Quatro. Lokal oprócz pizzy oraz innych dań oferuje swoim klientom usługi cateringowe oraz przygotowuje imprezy okolicznościowe takie jak bankiety, biesiady czy imprezy okolicznościowe. Z oferty lokalu mamy do wyboru pizze na grubym jak i na cienkim cieście dodatki do pizzy przygotowane są z najświeższych produktów według włoskiej receptury.

Adres: ul.  Rolnicza 32

Strona WWW: www.pizzeriaquatro-lomianki.pl

Godziny otwarcia:
pon.- pt. 11.00- 22.00
sob. -niedz. 12.00 -22.00.

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa