Pizzeria Restauracja Cucina

14
Głosuj!

Dodany przez admin 1 Komentarz czwartek, 15 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Wierzbno

Pizzeria Restauracja Cucina

Na ulicy Puławskiej w Warszawie można znaleźć Restaurację Cucina. W łatwy sposób można dotrzeć do lokalu liniami tramwajowymi 33 oraz 36, jest to przystanek Niedźwiedzia‎. Niestety nasz portal nie posiada zbyt wielu szczegółowych informacji na temat lokalu, dlatego zachęcamy do komentowania oraz aktualizacji danych.

Adres: ul. Puławska 228

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

1 Komentarz do “Pizzeria Restauracja Cucina”

 1. dgruba mówi:

  Gorąco polecam Pizzerię Restaurację Cucina. W lokalu panuje fantastyczna atmosfera, przesympatyczna obsługa i ten zapach pizzy……. Jedzenie wyśmielite.
  Menu jest bogate więc bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie. Porcje mogą zaskoczyć – nawet jeżeli nie wyglądają na duże uwieżcie mi zaspokoją głód.
  Po daniu głównym obowiązkowo musi być deser – polecam suflet czekoladowy i tartę z jabłkiem- pyyycha.

  Do takich miejsc chętnie się wraca!

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

 • RSS
 • Blip
 • Facebook
 • Nasza Klasa