PIZZERIA RIMINI – AL. KEN

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 31 Styczeń, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Natolin, Ursynów

PIZZERIA RIMINI

Drugi lokal Pizzerii RIMINI w Warszawie można znaleźć na al. KEN 88. Pizzeria w swojej ofercie posiada oprócz pizzy w prawie 40 rodzajach oraz dwóch wielkościach także makarony oraz sałatki. Oczywiście dostępne są różnego rodzaju napoje, nie mogło zabraknąć także piwa, które dostępne jest w 4 wielkościach oraz dwóch rodzajach. Pizzeria akceptuje karty płatnicze VISA, MasterCard, Maestro. Lokal oferuje dowóz pizzy na telefon, w określonej strefie gratis.

Adres: AL. KEN 88 LOK.8

Strona WWW: www.rimini.pl/

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa