PIZZERIA RIMINI – ul. W.K.Roentgena

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 31 Styczeń, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Stary Imielin, Ursynów

PIZZERIA “RIMINI”

Pizzeria RIMINI mieści się na ulicy ul. W.K.Roentgena 1 w Warszawie. W ofercie pizzerii mamy do wyboru dwa rozmiary pizzy i prawie 40 jej rodzaii. Oprócz pizzy do wyboru mamy również makarony oraz sałatki. Lokal oferuje promocje: “duża pizza w cenie średniej” zamawiając dużą pizze płacimy cenę średniej, oferta obowiązuje w także w dostawie. Pizzeria oferuje bezpłatną dostawę na terenie Ursynowa oraz Wilanowa.

Adres: ul. W.K.Roentgena 1

Strona WWW: www.rimini.pl/

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa