Pizzeria Spaghetteria Umbria

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 3 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Bemowo, Górce Nowe

Pizzeria Spaghetteria Umbria

Pizzeria Spaghetteria Umbria to lokal gdzie można posmakować kuchni włoskiej. Lokal oprócz typowo włoskiego menu z którego można wybierać makarony, pizze, zupy sałatki, desery, w swojej ofercie oferuje włoskie produkty na sprzedaż takie jak: oliwy, kremy balsamiczne, pomidory suszone czy sosy. Do restauracji można dostać sie bezpośrednio liniami tramwajowymi: 13, 20, 23, 24, należy wysiąść na przystanku Wawrzyszewska. Lokal znajduje się praktycznie na przeciw przystanka. Zapraszamy.

Adres: ul. Radziwie 7

Strona WWW: www.pizzeriaumbria.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
Pn. -Nd. 12.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzeriaumbria@umbriasc.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa