Pizzeria Tifone

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 9 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Stary Mokotów

Pizzeria Tifone

Pizzeria Tifone na ulicy Puławskiej 1 to lokal który swoją działalność rozpoczął w 2000 roku. Lokal oferuje pizze w 44 rodzajach oraz w 3 wielkościach. Oprócz pizzy w menu można znaleźć makarony, lasagne czy sałatki. Lokal oferuje również dowóz zamówionych potraw do klienta pod wyznaczony adres. Przy minimalnej wartości zamówienia oraz w określonej strefie dostawa gratis.

Adres:  ul. Puławska 1

Strona WWW: www.tifone.pl

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa